Contact

Bereikbaarheid

Hilde Scholtens

Jobcoach

hgscholtens@saaksumborg.nl
06 23 056 131
Jolanda van Houten

Jobcoach

j.v.houten@saaksumborg.nl
06 22 586 224
Elsbeth Baas

Jobcoach

ebaas@saaksumborg.nl
06 57 347 287
Renze Veldhuizen

Jobcoach

rveldhuizen@saaksumborg.nl
0613787413
Peter Dertien

Wijkwerker

pdertien@saaksumborg.nl
06 83 531 753
Ekke Wolters

Directeur

ehwolters@saaksumborg.nl
06 20 959 050

Taakverdeling

Participatiebanen in gemeente Groningen

  • Hilde Scholtens
  • Peter Dertien
  • Jolanda van Houten
  • Elsbeth Baas
  • Renze Veldhuizen
Werkervaringsplaatsen (Meedoen)

In de gemeenten Appingedam, Delfzijl, Loppersum, Slochteren en Zuidhorn.

  • Jolanda van Houten
Wijkwerker Vinkhuizen en Reitdiep
  • Peter Dertien
Participatiewerker Vinkhuizen en Reitdiep
  • Hilde Scholtens
Directie
  • Ekke Wolters